Strona główna | AktualnościBudimex po raz kolejny w składzie Respect Index

Budimex po raz kolejny w składzie Respect Index

14 grudnia 2017 r. Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie ogłosiła skład indeksu spółek odpowiedzialnych - RESPECT Indexu, wśród których, kolejny rok z rzędu, znalazł się Budimex. W imieniu firmy certyfikat odebrał Krzysztof Kozioł, Dyrektor Biura Komunikacji Budimex SA.

"Budimex nieprzerwanie od 2011 r. wchodzi w skład RESPECT Indeksu. To dla nas duża satysfakcja, że również w tym roku znaleźliśmy się w tym wyjątkowym gronie - 28 najbardziej odpowiedzialnych społecznie spółek giełdowych" - mówi Krzysztof Kozioł.

RESPECT Index to indeks giełdowy obejmujący spółki zarządzane w sposób odpowiedzialny i zrównoważony notowane na Głównym Rynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. W jego skład wchodzą wyłącznie te firmy, które wyróżniają się najlepszymi standardami zarządzania w zakresie ładu korporacyjnego (corporate governance), ładu informacyjnego, relacji z inwestorami, w obszarach ekologicznym, społecznym i pracowniczym.

Nowy skład RESPECT Indeksu będzie obowiązywał od 18 grudnia 2017 r.

Źródło i zdjęcie: Budimex

CZYTAJ WIĘCEJ

Budimex nagrodzony Wielką i Honorową PerłąDODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
TEMAT MIESIĄCA
Ochrona przeciwpożarowa konstrukcji betonowych

Konstrukcje betonowe, pomimo wysokiej odporności samego materiału na działanie ognia, również należy projektować z uwzględnieniem aspektu nośności ogniowej. Wraz z ekspertem Paroc wyjaśniamy, jak określać i dobrać odpowiednią metodę ochrony dla dźwigarów, kolumn, ścian i płyt z betonu. Czytaj więcej