Węzły betoniarskie Tugeb Polbud

Ocena: 0
8448
Tugeb Polbud od 20 lat utożsamiany jest z szeroko rozumianą prefabrykacją betonu. To właśnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu na arenie międzynarodowej dzisiaj może zapewnić  swoim odbiorcom w pełni profesjonalną obsługę, a każde powierzone zlecenie wykonywać solidnie i terminowo.

Stacjonarny węzeł betoniarski

Fot. Tugeb Polbud

Jednym z głównych założeń strategii rozwoju firmy jest, z jednej strony, budowanie innowacyjnego zaplecza produkcyjnego, którego główny trzon stanowi własne biuro konstrukcyjne, hale montażowe oraz niezwykle bogaty park maszynowy, z drugiej strony, budowa zaplecza sprawdzonych poddostawców materiałów, technologii oraz wykonawstwa branżowego, dzięki którym możliwa jest terminowa realizacja złożonych zadań inwestycyjnych.

Tugeb Polbud jako producent maszyn i urządzeń stosowanych w przemyśle betoniarskim  zmierza do połączenia osiągnięć technologicznych niezbędnych do zaspokojenia rosnących potrzeb społeczeństwa z założeniami zrównoważonego rozwoju dotyczącego aspektów ekonomicznych, społecznych i ochrony środowiska. Firma posiada 20-letnie doświadczenie, które zdobywała podczas realizacji kontraktów dla takich firm jak Rockwool, Semmelrock, Libet, Eltur-Wapore, Faelbud, Bosta Beton, Bruk-Bet, Bazaltex, Instalbud, Sanbet i wiele innych, których lista referencyjna dostępna jest na stronie internetowej firmy.



Mobilne węzły betoniarskie

Fot. Tugeb Polbud


Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2008 oraz stała obecność w rankingu Gazel Biznesu potwierdzają silną pozycję w branży węzłów betoniarskich, które produkowane od 20 lat wyposażane są w wysokowydajne mieszalniki, automatyczne ciągi dozowania surowców, układy podgrzewania kruszyw i stacje recyklingu. Wszystkie urządzenia posiadają niezbędne atesty, a stosowane przez spółkę reżimy technologiczne dają pewność co do precyzji i jakości wykonania.

Odmianą stacjonarnych węzłów  betoniarskich są mobilne kompleksy produkcyjne, które wydajnością zasadniczo nie ustępują stacjonarnym odpowiednikom. Różnią się prostotą i krótkim okresem montażu/demontażu oraz dostosowaniem geometrii elementarnych modułów do warunków transportu drogowego – na czas przewozu. 

Źródło: Budownictwo monolityczne, nr 6 (12) 2012
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: