Czas na dobry biznes. B2BUDMA: 12-15.02.2019

Ocena: 0
1471

Kilkadziesiąt tysięcy profesjonalistów z ponad 40 krajów z całego świata - przedstawiciele handlu, wykonawcy, architekci oraz inwestorzy. Program Hosted Buyers, zapraszający do Poznania najbardziej wpływowych kupców z grup i sieci handlowych z krajów o wysokim potencjale eksportowym. Najszersza oferta branży budowlanej w Europie środkowej i wschodniej. Niezwykle bogaty, merytoryczny program wydarzeń towarzyszących - tak, w dużym skrócie, prezentują się Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA. Targi, które tworzone są z myślą o biznesie i dla biznesu. Wrzesień to najlepszy (i najbardziej atrakcyjny) czas aby podjąć decyzję o zaprezentowaniu swojej oferty podczas najważniejszego wydarzenia branży budowlanej w Polsce.

"Koniunktura w budownictwie przeżywa obecnie świetny okres.  Ilość rozpoczętych i planowanych inwestycji budowlanych jest na bardzo wysokim poziomie, a inwestorzy szukają możliwości wprowadzenia nowych rozwiązań, technologii i produktów aby nie tylko przyspieszyć realizację tych inwestycji, ale także sprostać stale rosnącym wymaganiom klientów. Targi BUDMA stanowią w tym wypadku doskonałą platformę do kompleksowego zaprezentowania swojej oferty, przedstawienia zalet proponowanych rozwiązań systemowych i technologicznych szerokiemu gronu profesjonalistów z Polski, ale także z zagranicy." - podkreśla Dariusz Muślewski, dyrektor targów BUDMA - "Rokrocznie gościmy podczas targów BUDMA prawie 50 tysięcy osób, które szukają nowych inspiracji, nowych produktów i wiedzy na temat najnowszych rozwiązań, a te prezentowane są przez ponad 800 wystawców, praktycznie z każdej dziedziny budownictwa. To jedne najważniejszych targów branży budowlanej w Europie. Tym bardziej zachęcam wszystkie firmy, które chcą pozyskać nowych klientów, utrzymać doskonałe relacje z obecnymi kontrahentami, a przede wszystkim "pochwalić" się najnowszą ofertą, do udziału w Targach BUDMA. 27 września mija pierwszy termin zgłoszeń. Warto już teraz rozpocząć rozmowy o udziale w wydarzeniu i skorzystać z najbardziej atrakcyjnej oferty cenowej." - dodaje.

Wcześniej, lepiej, korzystniej

Wcześniejsze zgłoszenie udziału w targach BUDMA to nie tylko najlepszych warunków finansowych. To także szersze i dłuższe działania promocyjne, szczególnie w kontekście prezentacji firmy potencjalnym klientom, w tym uczestnikom programu HOSTED BUYERS, a więc kupcom z grup i sieci handlowych z zagranicy. Do tej pory z programu skorzystało ponad 2000 zaproszonych kupców. Lista wystawców, którzy zadeklarowali udział w programie, jest wysyłana do nich na długo przed rozpoczęciem targów.

Program HOSTED BUYERS ma być również od tej edycji targów rozszerzony o zaproszenia dla przedstawicieli mediów branżowych z zagranicy. HOSTED MEDIA ma zapewnić udział w targach dla kilkudziesięciu dziennikarzy z takich krajów jak m.in. Litwa, Łotwa, Estonia, Białoruś, Ukraina, Czechy, Słowacja, Niemcy, Włochy, Francja, Szwecja czy również Wielka Brytania.

BUDMA rośnie w siłę

Pierwszy termin zgłoszeń na targi BUDMA mija 27 września, ale już dzisiaj wiemy, że udział w targach zaplanowało do tej pory niemal 200 firm - zarówno liderów w swoich branżach, jak również firmy, które rozpoczynają targową prezentację swojej oferty. Wstępną listę firm można już zobaczyć na stronie internetowej organizatora targów.

Co zaprezentuje BUDMA 2019 - kliknij i sprawdź!

Źródło: MTP

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy